Saugus apsipirkimas

Let's Encrypt - Šifruotas duomenų perdavimas

NARŠYKITE IR APSIPIRKITE SAUGIAI

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje VLSport.lt užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) Let’s encrypt authority x3 sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

ĮSITIKINKITE, KAD NARŠOTE SAUGIAME PUSLAPYJE

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama žalia spyna), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje VLSport.lt, SSL sertifikatu apsaugoti tie puslapiai, kuriuose įvedami vartotojų duomenys: prisijungimo puslapis, „Mano paskyra VLSport.lt“ puslapiai, prekių krepšelio puslapis, prekių užsakymo puslapis ir pan. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

VLSPORT.LT NEKAUPIA PRISIJUNGIMO PRIE MOKĖJIMO SISTEMŲ DUOMENŲ

Internetinės parduotuvės VLSport.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl VLSport.lt ši informacija neprieinama.

Paysera

MOKĖJIMAI PAYSERA

VLSport.lt už prekes galima sumokėti naudojantis Paysera mokėjimo sistema. Jūsų apmokėjimą matysime iš karto.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite „Mokėjimas per Paysera” ir savo banką. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus patvirtintas.

Informuojame, kad mokėjimas už Jūsų pasirinktas prekes www.VLSport.lt svetainėje bus atliktas į „Paysera LT“ UAB sąskaitą, o „Paysera LT“ UAB iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui – VLSport apranga.

BANKO PAVEDIMAS

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje. Sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena į „Mokėjimas gautas“ pasikeičia ne iš karto, nes gauti mokėjimai su užsakymais susiejami ne automatiškai. Norėdami greičiau informuoti apie atliktą mokėjimą, galite atsiųsti pavedimo kopiją.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: Loreta Trukšinienė
A/S: LT25 3500 0100 0880 9317
Bankas: „Paysera LT“, UAB
Mokėjimo paskirtis: Vardas, Pavardė, užsakymo numeris

Populiarios prekės
Krepšelis 0
Žiūrėtos prekės 0