Batų Raišteliai Bama Plokšti 120cm Žali 052589

3,00

Vidutinio pločio kokybiški batų raišteliai pagaminti iš sintetinių medžiagų.

 

Sudėtis: 100% poliesteris.

Ilgis: 120 cm.

lotis: 9-10 mm.

Spalva: žalia.

052589 Kategorija:
Dalintis

Batų Raišteliai Bama Plokšti 120 cm Žali 052589

Įvadas

Bama plokšti batų raišteliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiškų ir ilgaamžių batų raištelių. Šie vidutinio pločio raišteliai, pagaminti iš sintetinių medžiagų, pasižymi dideliu patvarumu ir neslystančiu paviršiumi. Jie yra idealūs tiek kasdieniam naudojimui, tiek sporto bateliams.

Dizainas ir Medžiagų Sudėtis

Bama plokšti batų raišteliai yra pagaminti iš 100% poliesterio, užtikrinančio jų stiprumą ir ilgaamžiškumą. Poliesteris yra puiki medžiaga batų raišteliams dėl savo atsparumo tempimui ir gebėjimo išlaikyti formą net po ilgo naudojimo.

Raišteliai yra žali, todėl jie gali pridėti spalvų jūsų batams ir padėti išsiskirti iš minios. Jų ilgis yra 120 cm, kas yra pakankamas daugumai batų tipų. Raištelių plotis yra apie 9-10 mm, todėl jie yra tinkami tiek sporto, tiek kasdieniams batams.

Funkcinės Savybės

Bama plokšti batų raišteliai neišsitampo ir neslysta, todėl užtikrina, kad jūsų batai bus tvirtai suvarstyti visą dieną. Dėl savo sintetinių medžiagų, šie raišteliai yra atsparūs drėgmei ir purvui, todėl jie išlaikys savo išvaizdą net po ilgo naudojimo įvairiomis sąlygomis.

Naudojimo Privalumai

  • Ilgaamžiškumas: 100% poliesterio sudėtis užtikrina ilgą raištelių tarnavimo laiką.
  • Atsparumas: Raišteliai neišsitampo ir neslysta, todėl jūsų batai visada bus tvirtai suvarstyti.
  • Universalumas: 120 cm ilgis tinka daugumai batų tipų, o 9-10 mm plotis suteikia papildomą stabilumą.
  • Spalva: Žali raišteliai suteikia unikalumo ir gali būti derinami su įvairiais batų dizainais.

Išvada

Bama plokšti batų raišteliai 120 cm žali 052589 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvarių, neslystančių ir estetiškų raištelių. Jie užtikrina tvirtą batų suvarstymą ir ilgaamžiškumą, todėl yra verti dėmesio tiek kasdieniam naudojimui, tiek sportui. Pasirinkite Bama raištelius ir mėgaukitės aukščiausios kokybės komfortu ir funkcionalumu.

 

Spalva

Salotinė, Žalia

Populiarios prekės
Krepšelis 0
Žiūrėtos prekės 0
Prekė įsiminta!

Jums taip pat gali patikti...

Pirkti daugiau View Cart Checkout