Nike Rankinė Per Petį Heritage Crossbody DB0456-010

29,00

Nike rankinė per petį su reguliuojamu dirželiu ir kišenėmis su užtrauktukais yra patogi ir funkcionali rankinė, idealiai tinkanti kasdieniam naudojimui ar keliaujant.

Matmenys cm: 24 X 17 X 8.

Sudėtis: 100% poliesteris

Spalva: juoda / balta.

DB0456-010 Kategorija:
Dalintis

Nike Rankinė Per Petį Heritage Crossbody DB0456-010

Ši rankinė per petį su reguliuojamu dirželiu ir kišenėmis su užtrauktukais yra patogi ir funkcionali rankinė, idealiai tinkanti kasdieniam naudojimui ar keliaujant. Šios rankinės savybės paprastai apima:

Reguliuojamas dirželis per petį: Leidžia pritaikyti rankinę pagal jūsų kūno dydį ir patogumą, užtikrinant patogų ir saugų dėvėjimą.

Kišenės su užtrauktukais: Šios kišenės suteikia galimybę tvarkingai ir saugiai laikyti jūsų asmeninius daiktus, tokius kaip mobilusis telefonas, piniginė, raktai ir kt.

Tvirtos medžiagos: Pagaminta iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Funkcinis dizainas: Ši rankinė paprastai turi ergonomišką ir funkcionalų dizainą, leidžiantį jums lengvai pasiekti savo daiktus ir organizuoti juos pagal savo poreikius.

Stilius: Nike rankinės dažnai atspindi prekės ženklo stilių ir estetiką, todėl jos gali būti tiek funkcionalios, tiek stilingos.

Visos šios savybės kartu padaro Nike rankinę per petį su reguliuojamu dirželiu ir kišenėmis su užtrauktukais patogia ir universalų aksesuarą, tinkantį įvairioms veikloms nuo kasdienio naudojimo iki kelionių.

Matmenys cm: 24 X 17 X 8.

Sudėtis: 100% poliesteris

Spalva: juoda / balta.

Gamintojas

Nike

Spalva

Juoda, Juoda/Balta

Populiarios prekės
Krepšelis 0
Žiūrėtos prekės 0
Prekė įsiminta!

Jums taip pat gali patikti...

Pirkti daugiau View Cart Checkout